ارسال سفارش‌های سایر شهرها
سفارش‌ ها با پست ارسال میشه و بین ۴ تا ۱۰ روز کاری به دستتون میرسه. در هیچ یک از موارد لازم نیست موقع تحویل گرفتن سفارش هزینه‌ای پرداخت کنید.

پیگیری سفارش
در صورتی که سفارشتون در زمان مورد انتظار به دستتون نرسید یا موارد دیگه‌ای بود که لازم بود درباره‌ش از ما پیگیری کنید در حال حاضر از چهار طریق می‌تونید این کار رو انجام بدید:

  •  تماس با تلفن پشتیبانی مشتریان نماشوم :تلفن پشتیبانی مشتریان نماشوم با شماره ۰۵۶-۳۲۵۲-۴۴۰۶در روزهای کاری (شنبه تا چهارشنبه) و از ۱۸:۰۰  تا ۲۱:00  پاسخگوی شماست.
  •  پیام به چت آنلاین در سایت:در روزهای کاری و از ساعت ۱۰ صبح تا ۵ بعد از ظهر، سوالاتتون رو از طریق چت آنلاین سایت هم می‌تونید بپرسید. چت آنلاین سایت کجاست؟ علامت سبز رنگ گوشه پایین سمت راست رو بزنید تا صفحه گفتگو باز بشه.
  •  پیام به بخش تماس با ما:در تمام طول شبانه‌روز و هفت روز هفته می‌تونید می‌تونید از طریق فرم تماس با ما نظر و یا مواردی که لازمه پیگیری بشه رو برای ما بنویسید تا تیم پشتیبانی نماشوم در ساعت کاری پیام شما رو بررسی کنن و در صورت نیاز با شما تماس بگیرن.
  • پیام به اینستاگرام نماشوم: در دایرکت اینستاگرام نماشوم هم همکاران تیم پشتیبانی مشتریان نماشوم پاسخگوی شما هستند.

ما در نماشوم دوست داریم ارتباطمون با مخاطبانمون (چه اونایی که محصولات رو می‌خرن چه اونایی که برای مشاهده ی  میان توی سایت دور می‌زنن و این یعنی که دوستمون دارن) یه ارتباط رفاقتی باشه. هر جا فکر کردید که لازمه درباره موضوعی از ما بپرسید، در تماس با ما راههای ارتباطی رو کامل گفتیم.

بازگشت به بالا
×

مشاوره فروش زعفران نماشوم

× خرید عمده و مشاوره